UNICARS CZ s.r.o. - autorizovaný dealer Mitsubishi Motors
Mitsubishi ASX - Představení
Informace jsou platné ke dni 18.8.2017
Mitsubishi ASX
Mitsubishi ASX

Nové Mitsubishi ASX

Ať jste ve městě i na venkově, v dešti nebo větru, nové Mitsubishi ASX Vás vybízí k dobrodružství bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Aktivní, elegantní, agilní a mimořádně úsporný crossover, jenž dosahuje v rámci své třídy mimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 5 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Využívá osvědčeného volitelného pohonu 4x4, který navazuje na více než 80letou tradici značky Mitsubishi. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám nové Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaše pohodlí a bezpečnost se rovněž postará 7 airbagů a klimatizace již v základní výbavě.

* po dodatečné úpravě

 

Mitsubishi ASX představuje

Roman Pomajbo, herec,
protagonista one man show Táta, www.showtata.cz
Roman Pomajbo „Tak, a už jsem hvězda.. Mám vlastní auto!

Teda, dnes už má auto kde kdo, ale jen málokdo se může pochlubit, že má auto s vlastní značkou. Mitsubishi motors mi umožnili jezdit v autě se značkou TÁTA. A protože jsem opravdovej táta (a ne jenom ve své one man show), mám doma totiž tři holčičky a často a rád o nich povídám a chlubím se..., hodně lidí se na mě usmívá a mává mi. Usmívám se také, protože jsem hrdý, že sedím v takovém pěkném a bezpečném autě. Usmíváme se navzájem, protože úsměv je ten nejkrásnější dárek.

Ale někdy se úsměv díky neukázněným řidičům i vytratí. A to už pak každý vidí (včetně policajtů), že v ASX Mitsubishi sedí rozběhnutej TÁTA...

Ať už je to jakkoli, přeji si, aby mě toto autíčko vždy dovezlo bezpečně do cíle!

Děkuji Ti, Mitsubishi!

ŠŤASTNÝ TÁTA, Roman Pomajbo“


 


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz